Yurdumuz Düzce Üniversitesi Merkez Kampüsüne yürüme mesafesinde olup, öğrencilerine eşsiz bir ulaşım kolaylığı ve güvenliği sağlamaktadır.
Düzce İmren Kız Öğrenci Yurdu temelden yurt binası olarak inşaa edilmiştir.Düzce İmren Kız Öğrenci Yurdu Düzce Valiliği, M.E.B' bağlı yurttur.
Yurdumuz Milli Eğitim Bakanlığı Tarafından denetlenmektedir.

24 SAAT GÜVENLİK

Binamızın Çevresi 24 Saat
Güvenlik Kamerası İle İzlenmektedir.
24 SAAT SICAK SU

Her Katta Yeterli Sayıda
Tuvalet ve Banyolarımız Bulunmaktadır
İNTERNET HİZMETİ

Sınırsız ve Kotasız
24 Saat İnternet Hizmeti


Temiz, Havadar, Yeni Mobilyalarla
 Döşenmiş Mekanlar

4 Çeşit Akşam Yemeği
 Açıkbüfe Kahvaltı & Kantin


Tüm Öğrencilerimizin Ücretsiz
Faydalanabileceği Spor Salonu


Yurt Binanımızın mimarisi, siz değerli öğrencilerimiz için bu konudaki uzman görüşleri alınarak en titiz şekilde hazırlanmıştır.

Düzce Kız Yurdu tesisleri arasında Düzce İmren Kız Öğrenci Yurdu'nu ziyaret ettiğinizde farkı görecek, evinizin konforunu ve sıcaklığını aratmayacak güleryüzlü personelimizle tanışma fırsatı bulacaksınız. Size daha iyi hizmet vermek için yurt işletmesini aile şirketimiz İmren Yurt Mühendislik Nakliye Gıda Turizm Sanayi Tic. Ltd. Şti. tarafından işletilmektedir.

Şirket ortaklarımız ülkemizin tanınmış şirketlerindeki deneyim ve tecrübelerini işlerine aktarıp güler yüzlü personelimiz ve yöneticilerimiz sayesinde sizlere evinizden sonra en iyi ortamı sağlayıp başarılarınızın devamını sağlamaktadır.